علم کروبی اعتصاب اخبار سیاسی و اجتماعی

علم: کروبی اعتصاب اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش به بازیکنان ناشناخته‌اش اعتماد دارد / سایت اسپانیایی

یک سایت اسپانیایی به تحلیل حریفان این تیم در جام جهانی، از جمله کشور عزیزمان ایران پرداخته است. 

کی‌روش به بازیکنان ناشناخته‌اش اعتماد دارد / سایت اسپانیایی

سایت اسپانیایی: کی روش به بازیکنان ناشناخته اش اعتماد دارد

عبارات مهم : ایران

یک سایت اسپانیایی به تحلیل حریفان این تیم در جام جهانی، از جمله کشور عزیزمان ایران پرداخته هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از واول اسپانیا، چهار ماه به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باقی مانده است و تیم ملی فوتبال اسپانیا باید در مرحله گروهی به مصاف پرتغال، کشور عزیزمان ایران و مراکش برود. لاروخا به نظر می رسد کار آسانی خواهد داشت و به آسانی به مرحله یک هشتم نهایی افزایش خواهد کرد.

این سایت در ادامه به تیم ها و ستاره های ارزش اشاره کرده است.

کی‌روش به بازیکنان ناشناخته‌اش اعتماد دارد / سایت اسپانیایی

پرتغال – کریستیانو رونالدو

بدون شک بااهمیت ترین حریف اسپانیا، پرتغال است که از ستاره ای به نام کریستیانو رونالدو بهره می برد. مهاجم رئال مادرید تیم قدرتمند خود را رهبری خواهد کرد و حضورش نه تنها در خط حمله بلکه در خط دفاع نیز به تیم کمک خواهد کرد. در کنار رونالدو بازیکنانی همچون نانی، موتینیو، کوارشما، آندره سیلوا و برناردو سیلوا بازی می کنند.

یک سایت اسپانیایی به تحلیل حریفان این تیم در جام جهانی، از جمله کشور عزیزمان ایران پرداخته است. 

ایران – کارلوس کی روش

دومین حریف اسپانیا در این مسابقه ها کشور عزیزمان ایران خواهد بود. حضور سرمربی این تیم بیش از همه قابل توجه است چون کارلوس کی روش سابقه حضور در اسپانیا را داشته هست. او در فصل ۰۳ – ۲۰۰۴ سرمربی رئال مادرید بود. کی روش در سال ۲۰۱۱ به وسیله فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران فرا خوانده شد و هدایت تیم ملی را برعهده گرفت. بعد از یک عملکرد درخشان در مرحله مقدماتی در منطقه آسیا (برای نخستین بار در تاریخ ارزش توانستند دو دوره پیاپی به جام جهانی افزایش کنند). آنها امیدوارند به خواسته های ارزش در جام جهانی برسند. کی روش به بازیکنان “ناشناخته اش” اعتماد زیادی دارد.

سردار آزمون، ستاره ایران

این مهاجم لقب مسی ایرانی را یدک می کشد. مقایسه این دو بازیکن دور از واقعیت هست. آنها نه از لحاظ تاکتیکی و نه از لحاظ فیزیکی به هم شباهت ندارند. آزمون بلند قامت و سرزنده است و دید خوبی دارد. مهاجم جوان ایرانی در حال حاضر جهت روبین کازان بازی می کند. آزمون کم کم و با گذشت وقت توانست در ترکیب مهم تیمش راه پیدا کند و تا جایی پیش رفت که به یکی از بازیکنان مهم تیم ملی تبدیل شد. در کنار او بازیکنان خوبی مانند رضا قوچان نژاد، کریم انصاری فرد و اشکان دژاگه با تجربه حضور دارند.

کی‌روش به بازیکنان ناشناخته‌اش اعتماد دارد / سایت اسپانیایی

بازگشت مراکش

تیم آفریقایی بعد از سال ها غیبت در جام جهانی وقت دارد در روسیه به مسابقه بپردازد. سرمربی این تیم، اروه رنارد هست. ستاره “شیرهای اطلس” مهدی بن عطیه است که از خط دفاع، تیمش را رهبری خواهد کرد. در کنار او اشرف حکیمی حضور خواهد داشت. او یکی از بازیکنان رئال مادرید هست. بونو و مونیر نیز در لالیگا حضور دارند و آشنایی خوبی از اسپانیا دارند. تیم ملی فوتبال مراکش می تواند شگفتی ساز این گروه شود.

واژه های کلیدی: ایران | ستاره | مراکش | پرتغال | ایرانی | پرتغال | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs